şaneya robota kaynakirinê bi pisitioner û rêhesinek şemitok a meşê
Terîf
Bi gelemperî, dirêjahiya herî dirêj ji bo milê robotê kaynakê 2000 mm ye. Dema ku perçeya kar ji bo karanîna robotek 2000 mm pir mezin dibe, wê hingê rêlên erdê yên tevgerbar dirêjahiya tevgera robotê dirêj dikin. Kabîneya kontrolê, çavkaniya hêza kaynakê û alavên din jî dikarin li ser rêlê werin sêwirandin.
Ji aliyekî din ve, pozîsyonerê serî-dûvikê 1-eksen dibe alîkar ku perçeya xebatê ya dirêj were girtin û bizivire da ku welding pêş û paş pêk were.
Parametreya teknîkî ya pozîsyoner
| Cins | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | 1800X800mm / 2500X800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 600kg / Nêzîkî 800kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Parametreya teknîkî ya rêhesinê ya tevgerê
| Cins | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | 500X500mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 450 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
P: Ma ez jî hewce dikim ku pozîsyonerek bikirrim da ku bi robota weldingê re li hev bike?
Bersiv: Ew bi tevliheviya perçeyên we yên kar ve girêdayî ye. Ger perçeya we ya kar tevlihev be, wê hingê hûn hewce ne ku pozîsyonerek bikirin ku bi robota kaynakirinê re li hev bike.
P: Ji bo ku hûn robotek minasib ji bo min pêşniyar bikin, divê ez çi agahî bidim?
Bersiv: Ji kerema xwe nexşeyên berfireh ên parçeya kar, tevî materyal, stûrî, cihê weldingê, pîvan û giraniya parçeya kar peyda bikin.
Q: Ma hûn dikarin ji bo hilbera me karûbarê xwerû peyda bikin?
Bersiv: Belê. Em ê li gorî hilbera weya taybetî çareseriyên pergala weldingê ya robotîk a profesyonel pêşkêşî we bikin. Tenê hûn hewce ne ku nexşeyên hilberê xwe yên berfireh û hewcedariyên weldingê ji me re bişînin, wê hingê em ê bi pêşniyara teknîkî ya xwerû ji bo we derkevin.
Q: Ma hûn dikarin ji bo sazkirina makîneyê endezyarek bişînin welatê me?
Bersiv: Belê. Em ê endezyarek bişînin welatê we da ku alîkariya sazkirin û xebitandinê û perwerdehiyê bike. Ji bo her pirsgirêkê, em dikarin karûbarê serhêl jî peyda bikin.
Q: Ez dixwazim kalîteya weldingê ya hilbera xwe bizanim, divê ez çi bikim?
Bersiv: Hûn dikarin nimûneyên xwe ji bo ceribandina weldingê bişînin kargeha me. Piştî ceribandina weldingê, em ê vîdyo û wêneyên weldingê ji bo referansê ji we re bişînin. Her wiha em ê nimûneyan ji bo verastkirinê ji we re bişînin.












