qada xebatê ya welding robotîk ji bo perçeyên piçûk
Parametreya teknîkî ya pozîsyoner
| Cins | JHY4010U-050 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | Qûtra 500mm |
| Pîvan | Li giraniya rastîn binêre |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya eksî 100kg |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Pêkhateyên Stasyona Kar a Robotê
1. Robota qayîmkirinê:
Cure: Robota qeymaqê ya MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robota qayimkirinê ya TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robota lazerê ya qayimkirinê: BR-1410G, BR-1610G
2.Pozîsyoner
Model: JHY4010U-050
Tîp: Pozîsyonerê 2-axe
3. Çavkaniya hêza weldingê
Cure: Çavkaniya hêza weldingê 350A/500A
4. Meşaleya qayimkirinê
Cure: meşaleya hewa-sar, meşaleya av-sar, meşaleya push-pull
5. Qereqola paqijkirina meşaleyê:
Model: SC220A
Tîp: Paqijkera meşaleya weldingê ya pneumatîk a otomatîk
Amûrên din ên îstasyona xebatê ya robotan
1. Robotên ku rêhesinê diguhezînin
Model: JHY6050A-030
2. Sensora lazerê (vebijarkî)
Fonksiyon: şopandina weld, pozîsyonkirin
3. Perdeya ronahiyê ya ewlehiyê (vebijarkî)
Dûrahiya parastinê: 0.1-2m, 0.1-5m; bilindahiya parastinê: 140-3180mm
4. Çîta ewlehiyê (vebijarkî)
5. Kabîneya PLC (vebijarkî)
Materyalê qeyikê
Qeydakirina Pola Zengarnegir
Qeydakirina Aluminiumê
Qeydakirina Pola Karbonê
Qeydakirina lûle/borî/pelê galvanîzekirî
Qeydakirina Sar a Rolan
Bikaranînî
Parçeyên otomobîlan, parçeyên bisiklêtê, parçeyên otomobîlan, mobîlyayên pola, enerjiya nû, avahiya pola, makîneyên înşaetê, alavên werzîşê, hwd.
Pakêt:Dozên darîn
Dema radestkirinê:40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
P: Ji bo ku hûn robotek minasib ji bo min pêşniyar bikin, divê ez çi agahî bidim?
Bersiv: Ji kerema xwe nexşeyên berfireh ên parçeya kar, tevî materyal, stûrî, cihê weldingê, pîvan û giraniya parçeya kar peyda bikin.
Q: Ma hûn dikarin ji bo hilbera me karûbarê xwerû peyda bikin?
Bersiv: Belê. Em ê li gorî hilbera weya taybetî çareseriyên pergala weldingê ya robotîk a profesyonel pêşkêşî we bikin. Tenê hûn hewce ne ku nexşeyên hilberê xwe yên berfireh û hewcedariyên weldingê ji me re bişînin, wê hingê em ê bi pêşniyara teknîkî ya xwerû ji bo we derkevin.
Q: Heyama garantî û dema radestkirinê çi ye?
Bersiv: Heyama garantiyê 12 meh e. Û dema radestkirinê di nav 30 rojan de piştî wergirtina emaneta we ye.
Q: Ez dixwazim kalîteya weldingê ya hilbera xwe bizanim, divê ez çi bikim?
Bersiv: Hûn dikarin nimûneyên xwe ji bo ceribandina weldingê bişînin kargeha me. Piştî ceribandina weldingê, em ê vîdyo û wêneyên weldingê ji bo referansê ji we re bişînin. Her wiha em ê nimûneyan ji bo verastkirinê ji we re bişînin.












