pozîsyona weldingê ya zivirîna boriyê bi servo motorê
Pîvanên Pozîsyoner

Terîf
- Ev pozîsyonerê kaynakirina lûleyan ji bo sepanên cûrbecûr tê bikar anîn, ji pêçandina lûleyan bigire heya bicihkirina parçeyên pir dirêj ên wekî pêkhateyên şasî an stûna ronahiya kolanan.
- Pozîsyonerên kaynakirinê dema ku boriyan, şaftan, tekeran, enîşkan û alavên din kayna dikin, hilberînê pir zêde dikin.
- Mezinahiya turntaba weldkirinê û barkêşiya mîhwerê dikare were xweş kirin, çîp û çerxa piştgirîyê hene.

- Dikare li gorî marqeyên din ên robotan were adaptekirin wek - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Divê xêzkirina motorê ji hêla xerîdaran ve were pêşkêş kirin, wê hingê em li gorî xêzkirina motorê qulika sazkirinê dihêlin)
- Kabîneya PLC vebijarkî ye.
Dirêjahiya Pozîsyoner
| Cins | JHY4010T-050 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Pola Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | Dirêjahî 500mm (dikare were xweş kirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Bikaranînî
Parçeyên otomobîlan, parçeyên bisiklêtê, parçeyên otomobîlan, mobîlyayên pola, enerjiya nû, avahiya pola, makîneyên înşaetê, alavên werzîşê, hwd.
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
1.Q: Meriv çawa alavên xwe yên weldingê hildibijêre?
A: Ji kerema xwe giranî, pîvanên perçeya xwe ya kar ji me re bêjin û wêneyên pozîsyona wê ya welding nîşanî me bidin, wê hingê em ê ji we re pozîsyona welding a guncan pêşniyar bikin.
2.Q: Ma ez dikarim pozîsyonerê we ji bo robota fanuc/abb/kuka/yaskawa ya xwe bikar bînim?
A: Belê. Lê divê motor ji hêla we ve were pêşkêş kirin û saz kirin.
3.Q: Ma hûn fermana xwerû qebûl dikin?
A: Erê, em dikarin pozîsyoner bi barkêşiya cûda û mezinahiya maseya xebatê sêwirînin.







