milê robotê yê qeymaqê yê mig tig bi rotatorê 2 eksenî

Terîf
Ew ji bo kaynakirina otomatîk, kaynakirina dirûn û kaynakirina penetrasyonê ya cûrbecûr perçeyên pelên metal ên mezin û perçeyên tevlihev minasib e.
Ev robotî sertîfîkaya patentê ya Ofîsa Milkê Rewşenbîrî ya Çînê û sertîfîkaya îxracatê ya CE derbas kiriye.
Mezinahiya barkêş û turntable ya pozîsyona 2-axê dikare were xweş kirin.
Ev îstasyona kaynakirinê ya robot bi gelemperî alavên hêsan bi sêwirana nerm saz dike. Hûn dikarin sêwirana îstasyonê li gorî rewşa li erdê biguherînin. Amûrên periferîk ên ku hûn dikarin hilbijêrin ev in: îstasyona meşaleya paqij, pozîsyonerê zivirandinê, pergala şopandina lazerê, qutiya kontrola ji dûr ve, û hwd. Em dikarin perwerdehiya teknolojiyê ya belaş pêşkêş bikin.
Parametreya teknîkî ya pozîsyoner
| Cins | JHY4050L-080 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | Dirêjahî 800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Axial ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Mal
Qeydakirina Pola Zengarnegir
Qeydakirina Aluminiumê
Qeydakirina Pola Karbonê
Qeydakirina lûle/borî/pelê galvanîzekirî
Qeydakirina Sar a Rolan
Bikaranînî
Parçeyên otomobîlan, parçeyên bisiklêtê, parçeyên otomobîlan, mobîlyayên pola, enerjiya nû, avahiya pola, makîneyên înşaetê, alavên werzîşê, hwd.
Pakêt:Dozên darîn
Dema radestkirinê:40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
P: Ji bo ku hûn robotek minasib ji bo min pêşniyar bikin, divê ez çi agahî bidim?
Bersiv: Ji kerema xwe nexşeyên berfireh ên parçeya kar, tevî materyal, stûrî, cihê weldingê, pîvan û giraniya parçeya kar peyda bikin.
Q: Ma hûn dikarin ji bo hilbera me karûbarê xwerû peyda bikin?
Bersiv: Belê. Em ê li gorî hilbera weya taybetî çareseriyên pergala weldingê ya robotîk a profesyonel pêşkêşî we bikin. Tenê hûn hewce ne ku nexşeyên hilberê xwe yên berfireh û hewcedariyên weldingê ji me re bişînin, wê hingê em ê bi pêşniyara teknîkî ya xwerû ji bo we derkevin.
Q: Ma hûn dikarin çend vîdyoyên serîlêdanê nîşanî min bidin?
Bersiv: Belê. Hûn dikarin hemî vîdyoyên serîlêdana me li ser kanala me ya Youtube-ê bi lêgerîna "robota pîşesaziyê ya JHY" temaşe bikin an jî ji firotgeha me bipirsin ku ji we re bişînin.
Q: Ez dixwazim kalîteya weldingê ya hilbera xwe bizanim, divê ez çi bikim?
Bersiv: Hûn dikarin nimûneyên xwe ji bo ceribandina weldingê bişînin kargeha me. Piştî ceribandina weldingê, em ê vîdyo û wêneyên weldingê ji bo referansê ji we re bişînin. Her wiha em ê nimûneyan ji bo verastkirinê ji we re bişînin.












