Pozîsyonera welding a zivirî ya 3 axis a bi bandor a bilind
Pîvanên Pozîsyoner

Terîf
● Ev pozîsyonerê 3 eksenî ji yekîneya zivirîna maseya kar, yekîneya zivirîna horizontî ya çarçovê û pergala kontrola elektrîkê pêk tê.
● 2 tabloyên xebatê li ser yek pozîsyoner, tenê li aliyekî perçeya kar barkirin û dakêşandin dixebitin, kar bi bandor pir baştir bûye û cîh tê pêçandin
● Tevgera pozîsyoner dikare bi bişkoja destpêk û rawestandinê zû were kontrol kirin.
● Dikare ji bo marqeyên din ên robotan ên wekî Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa were adaptekirin. (divê xerîdar nexşeya motorê pêşkêş bikin, paşê em li gorî nexşeya motorê qulika sazkirinê dihêlin)
Kabîneya PLC vebijarkî ye.
Dirêjahiya Pozîsyoner
| Cins | JHY4030S-180 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Pola Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | 1800*800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 1600 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Berhemên sereke yên pozîsyona me ya weldingê
Pozîsyona welding a celebê zivirîna serî-dûvikê 1 axis
Pozîsyonera weldkirinê ya zivirîna vertîkal a 1 eksenî
Pozîsyonera welding a zivirî ya horizontî ya 1 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 2 axî ya celebê P
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê U
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê L
Pozîsyona weldingê ya celebê L ya 2 eksenî hildanê
Pozîsyonera welding a horizontî ya 3 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 3 axis jor-jêr
Pozîsyonera weldingê ya serî-dûvik a stokê ya 2 eksenî ya verastkirî
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
Q: Em şîrketek bazirganî ne an jî çêkerek?
A: Em hilberîner in ku ji 10 salan zêdetir ezmûn heye.
P: Ma robotîkên we yên weldingê hene?
A: Belê. Em di heman demê de robotên qeymaqê jî çêker in.
Q: Ma pozîsyoner dikare li ser logoya xerîdar were danîn?
A: Erê, em dikarin logoya xwe li ser wê bixin.
Q: Hûn çawa dikarin kalîteya hilberê garantî bikin?
A: Di pêvajoya hilberînê de pergalek me ya kontrolkirina kalîteyê ya hişk heye û em pêşwaziya xerîdaran dikin ku werin serdana me bikin da ku kalîteya hilberê berî radestkirinê kontrol bikin.
Q: Dema garantiyê çiqas dirêj e?
A: Salek.






