pozîsyona welding a rastbûna bilind bi servo motorê
Pîvanên Pozîsyoner

Terîf
POZÎSYONERA SERVO YA 2 AXÎ
- Pozîsyoner ji bo pergalên robotên weldingê
-1 eksen dikare bi awayekî horizontî were zivirandin û eksena din dikare ji bo kaynakirina pir-goşeyî ya perçeyên kar ên tevlihev jor û jêr were zivirandin.
- Pozîsyoner heman cîhaza ajotinê wekî robot bikar tîne û bi leza bilind, rastbûna bilind, û barkêşiya bilind heye.
- Kalîteya weldingê ya bilindtir peyda dike
- Laşek kompakt bi kêşeya destûrdayî ya çêtirkirî, bêzarî û kapasîteya barkirinê dikare were fêm kirin
Dikare li gorî marqeyên din ên robotan ên wekî Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa were adaptekirin. (Pêdivî ye ku xêzkirina motorê ji hêla xerîdaran ve were pêşkêş kirin, wê hingê em qulika sazkirinê li gorî xêzkirina motorê dihêlin)
Kabîneya PLC vebijarkî ye.
Dirêjahiya Pozîsyoner
| Cins | JHY4030P-080 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Pola Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | Dirêjahî 800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Axial ≤300kg / ≤500kg (>500kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
1.Q: Ma ez dikarim pozîsyonerê we ji bo robota fanuc/abb/kuka/yaskawa ya xwe bikar bînim?
A: Belê. Lê divê motor ji hêla we ve were pêşkêş kirin û saz kirin.
2.Q: Gelo pozîsyona te dikare bi robota te re hevrêz be?
A: Belê.






