Pozîsyona welding a kêmkerê RV-ya rastbûna bilind

Terîf
● Pozîsyonerê weldingê ji yekîneya zivirîna maseya xebatê, yekîneya wergerandinê û pergala kontrola elektrîkê pêk tê.
● Tevgera pozîsyoner dikare bi bişkoja destpêk û rawestandinê zû were kontrol kirin.
● Fonksiyona dirêjkirina kontrola girêdanê bi alavên din re.
● bi avantajên qebareya kompakt, xuyangek baş, giraniya sivik û xebitandina hêsan.
● Sêwirana taybetî li gorî perçeya kar û prosedûra weldingê ya xerîdaran li gorî daxwazê heye
Plakaya zivirandinê ya pozîsyoner dikare bi şiklê gilover an jî bi şiklê jorîn were çêkirin.
Mezinahiya turntaja weldingê û barkêşiya mîhwerê dikare were xweş kirin.
● Dikare ji bo marqeyên din ên robotan ên wekî Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa were adaptekirin. (divê xerîdar nexşeya motorê pêşkêş bikin, paşê em li gorî nexşeya motorê qulika sazkirinê dihêlin)
Kabîneya PLC vebijarkî ye.
Dirêjahiya Pozîsyoner
| Cins | JHY4030U-120 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Pola Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | 1200*650mm/qûtre 1200mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Berhemên sereke yên pozîsyona me ya weldingê
Pozîsyona welding a celebê zivirîna serî-dûvikê 1 axis
Pozîsyonera weldkirinê ya zivirîna vertîkal a 1 eksenî
Pozîsyonera welding a zivirî ya horizontî ya 1 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 2 axî ya celebê P
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê U
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê L
Pozîsyonera welding a horizontî ya 3 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 3 axis jor-jêr
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
Q: Em şîrketek bazirganî ne an jî çêkerek?
A: Em hilberîner in ku ji 10 salan zêdetir ezmûn heye.
P: Ma robotîkên we yên weldingê hene?
A: Belê. Em di heman demê de robotên qeymaqê jî çêker in.
P: Kargeha we li ku ye? Ez çawa dikarim serdana wir bikim?
A: Kargeha me li bajarê Wuxi li Çînê ye.
Q: Hûn çawa dikarin kalîteya hilberê garantî bikin?
A: Di pêvajoya hilberînê de pergalek me ya kontrolkirina kalîteyê ya hişk heye û em pêşwaziya xerîdaran dikin ku werin serdana me bikin da ku kalîteya hilberê berî radestkirinê kontrol bikin.
Q: Dema garantiyê çiqas dirêj e?
A: Salek.






