çareseriya robotîk a welding otomatîk

Hûn çawa stasyonek xebatê ya pêbawer hildibijêrin?
Pêşî hûrguliyên perçeya xwe ya kar, wekî materyalê perçeya kar, stûrî, pîvan, giranî, ji me re vebêjin.
wê hingê hewcedariyên xwe bibêjin: bandora dirûna weldingê ya ku hûn dixwazin, jîngehên xebatê yên ewlehiyê, hwd.
paşê em li ser pêvajoya hilberîna we diaxivin, hûn karê birrînê çawa dikin? gelo cudahî di navbera beş bi beş de mezin e?
Di dawiyê de, em ji bo serîlêdan û taybetmendiyên cûda yên ku li gorî pêvajoya hilberîna xerîdar in, robotîk, pozîsyoner, rayên robotan, sensorên lazer, perdeyên ronahiya ewlehiyê, çîtên ewlehiyê û hwd. yên guncaw pêşniyar dikin.
Parametreya teknîkî ya pozîsyoner
| Cins | JHY4030U-120 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Mezinahiya gerdaniyê | 1200X650mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Li giraniya rastîn binêre |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Pêkhateyên Stasyona Kar a Robotê
1. Robota qayîmkirinê:
Cure: Robota qeymaqê ya MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robota qayimkirinê ya TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robota lazerê ya qayimkirinê: BR-1410G, BR-1610G
2.Pozîsyoner
Cureyên cûda: 1 eksen, 2 eksen, pozîsyona 3 eksen, barkêş: 300/500/1000kg an jî xwerû
3. Rêhesina erdê
Tîp: Barkêşiya 500/1000kg, dirêjahiya ≥3m ji bo vebijarkî.
4. Makîneya qayîmkirinê
Cure: Makîneya qeymaqê ya 350A/500A
Karakter: dikare ji bo pola karbonê, aluminiumê polayê zengarnegir û weldandina galvanîzekirî were bikar anîn
5. Meşaleya qayimkirinê:
Cure: 350A-500A, hewa-sar, av-sar, push-pull
6. Qereqola paqijkirina meşaleyê:
Tîp: Paqijkera meşaleya weldingê ya pneumatîk a otomatîk
Fonksiyon: birîna têla weld, paqijkirina meşaleyê, rijandina rûn
7. Sensora lazerê (vebijarkî)
Fonksiyon: şopandina weld, pozîsyonkirin.
8. Perdeya ronahiyê ya ewlehiyê (vebijarkî)
Fonksiyon: bi gelemperî li ser çîta ewlehiyê tê saz kirin da ku bi astengkirina perdeya ronahiya ewlehiyê mirovan bi bandor biparêze
9. Çîta ewlehiyê (vebijarkî)
Fonksiyon: Li ser derdora stasyona kar a robotê hatî saz kirin da ku alavan ji bo parastina ewlehiya personelê were veqetandin
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê












