Lijneya xebatê ya robotîk a welding a aluminiumê ya polayê zengarnegir a 6 eksenî
Terîf
Pozîsyonerê 2-eksenî dikare zivirîna horizontî ya ± 180° û zivirîna bizivirîne.
Zivirîna pozîsyoner ji hêla kabîneya kontrolê ve tê kontrol kirin ku di bin kabîneya kontrolê ya robotê de ve girêdayî ye. Di dema pêvajoya weldingê de, ew dikare tevgerên hevrêz di navbera robot û pozîsyoner de pêk bîne.
Ev pozîsyoner ji bo perçeyên kar ên ku hewce ne ku di gelek goşeyan de werin qelandin guncaw e û dikare bi robotên qelandinê re ji bo xebata qelandinê ya nermtir û ji bo baştirkirina karîgerî û kalîteya qelandinê were bikar anîn.
Parametreya teknîkî ya pozîsyoner
| Cins | JHY4030P-080 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Kalîteya Îzolekirina Motorê | F |
| Maseya Kar | Dirêjahî 800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Parçeyên stasyona robotê
| Mal | Jimarî |
| Robota weldingê ya 6 eksenî | 1 set |
| Pozîsyonerê 2 eksenî | 1 set |
| Çavkaniya hêza weldingê | 1 set |
| Meşaleya weldingê | 1 set |
| Qutiya kontrolê | 2 perçe |
| Stasyona paqijkirina meşaleyê | 1 set |
| Rêhesina xêzikî ya robot | *m (vebijarkî) |
| Sensorê lazerê | 1 set (vebijarkî) |
| Perdeya ronahiyê ya ewlehiyê | 1 set (vebijarkî) |
| Çîta ewlehiyê | *m (vebijarkî) |
Çima me hilbijêrin?
1. Em yek ji wan komê ne ku li Çînê robota welding a hilberînerê çêker e.
2. Em ne tenê hilberînerê robot in, lê em di heman demê de pozîsyoneran jî hilberînin.
3. Zêdetirî 10 sal ezmûn di projeyên entegre yên robotîk de.
4. Sîstema kontrola Robot hêsan e ku bikar bîne û bikar bîne.
5. Pergala kontrola robot dikare heta 12 axên kontrol bike.
6. Berhemên me ji 30 welatan zêdetir li Asyaya Başûr-rojhilat, Asyaya Rojava, Ewropa, Amerîkaya Bakur, Amerîkaya Başûr, Awistralya û hwd. hatine firotin.













