Pozîsyona servo ya barkêşiya giran a 2 axis
Pîvanên Pozîsyoner

Terîf
- Ev pozîsyonerê L yê 2 eksenî çawa tevdigere?
Yek eksen dikare 360° bi awayekî horizontî bizivire, eksena din dikare 360° çep û rast bizivire
Pozîsyonerê kaynakirinê bi gelemperî ji mekanîzmaya zivirandina maseya kar û mekanîzmaya zivirandinê pêk tê, ku dihêle ku perçeya kar bi hildan, zivirandin û zivirandina maseya kar di goşeya kaynakirin an lihevhatinê ya xwestî de li ser maseya kar were sabît kirin.
- Pozîsyoner çawa dixebite?
Rêzeya pozîsyonerên kaynakirinê ev in: tîpa zivirîna alî, tîpa zivirîna serî û dûvikê, tîpa zivirîna rakirina serî û dûvikê, tîpa xwarbûyî ya serî û dûvikê û tîpa zivirîna ducarî, û hwd.
Ew dikare bi manipulatorê kaynakê re were hevber kirin da ku bibe makîneya kaynakê ya taybet a otomatîk, û ew her weha bi alavên periferîk ên robot û robotê re were hevber kirin da ku otomatîkkirina kaynakê pêk bîne. Û em dikarin li gorî perçeyên kar ên cûda û hewcedariyên teknolojîk ên xerîdaran pozîsyonerek kaynakê ya xwerû çêbikin.
Dirêjahiya Pozîsyoner
| Cins | JHY4030L-080 |
| Voltaja Têketinê ya Nirxandî | Yek-qonax 220V, 50/60HZ |
| Pola Îzolekirina Motorê | F |
| Turntable | Dirêjahî 800mm (dikare were xweşkirin) |
| Pîvan | Nêzîkî 400 kg |
| Barkêşiya herî zêde | Barkêşiya Aksiyal ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg dikare were xweş kirin) |
| Dubarekirin | ±0.1mm |
| Cihê Rawestandinê | Her helwestek |
Bikaranînî
Parçeyên otomobîlan, parçeyên bisiklêtê, parçeyên otomobîlan, mobîlyayên pola, enerjiya nû, avahiya pola, makîneyên înşaetê, alavên werzîşê, hwd.
Berhemên sereke yên pozîsyona me ya weldingê
Pozîsyona welding a celebê zivirîna serî-dûvikê 1 axis
Pozîsyonera weldkirinê ya zivirîna vertîkal a 1 eksenî
Pozîsyonera welding a zivirî ya horizontî ya 1 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 2 axî ya celebê P
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê U
Pozîsyonera weldingê ya 2 eksenî ya celebê L
Pozîsyonera welding a horizontî ya 3 eksenî
Pozîsyona weldingê ya 3 axis jor-jêr
Pakêt: Dozên darîn
Dema radestkirinê: 40 roj piştî wergirtina pêşdibistanê
Pirsên Pir tên Pirsîn
1.Q: gelo pozîsyonerê we dikare bi robota min a Fanuc re bixebite?
A: Belê
2. Gelo pozîsyonerê we dikare bi robota min a ABB re hevrêz tevbigere?
A: Belê, tenê motora heman marqeya robota xwe li ser pozîtonerê saz bikin.
3.Q: Pozîsyoner çawa tê kontrol kirin?
A: Dema ku hûn robotê JHY bikar tînin, wê hingê ew dikare ji hêla pergala kontrola robotê ya me ve were kontrol kirin; dema ku hûn robotek marqeya din bikar tînin, em dikarin pozîsyoner bi kabîneyek PLC re ve bikin da ku bi robota we re bixebite.






